PŘEDSTAVUJEME NÁŠ ESHOP!

Internetový obchod www.hockey-factory.cz se zabývá výrobou a prodejem předmětů se hokejovou tematikou. Pokud patříte mezi hokejové fandy případně pokud chcete Vašemu příteli - hokejovému nadšenci udělat radost vhodným dárkem, jste tu správně! Jak název napovídá, hlavní náplní Eshopu jsou trička, mikiny, šály a další textilní předměty. Kromě nich nabízíme také drobné doplňky, jako jsou placky, přívěsky, nálepky, naušnice a další drobnosti.

Veškeré zboží, je přehledně řazeno do tematických kategorií, které najdete v menu na levé straně. U každého trička jsou uvedené obecné informace a zákazník si podle svého vkusu a potřeb volí svoji barevnou varinatu a velikost. 

Kromě stálé nabídky Eshopu, můžeme nabídnout také služby naší Zakázkové výroby. Nabídka našich služeb je určená hokejovým klubům, fanklubů i menším fans skupinám a jednotlivcům. Všem, kteří mají zájem o své produkty s vlastními motivy a logy. V případě zájmu naleznete více informací v příslušné kategorii - Zakázková výroba.

První verze Internetového obchodu Hockey Factory byla spuštěna na jaře 2012. Od té doby prochází jak sortiment, tak celý systém eshopu, plynulým růstem a vývojem. Neustálým posouváním vpřed se snažíme co nejlépe plnit přání našich zákazníků.